Szanowni Państwo,
 
Miasto Mińsk Mazowiecki realizuje projekt pn. Human Smart City - inteligentne miasto współtworzone przez mieszkańców. Ma on na celu wypracowanie wzorcowego modelu przekształcania przestrzeni w polskich średnich i małych miastach. Pierwszym etapem prac jest określenie problemów i wyzwań dotyczących kształtowania przestrzeni miejskiej.
Firma Utila sp. z o.o. zajmuje się przeprowadzeniem konsultacji społecznych w projekcie. W załączeniu znajduje się list zapowiedni od Burmistrza Mińska Mazowieckiego, potwierdzający współpracę.
Na obecnym etapie pozyskujemy opinie mieszkańców miasta przy pomocy geoankiety - narzędzia umożliwiającego przedstawianie swoich opinii na mapie poprzez zaznaczanie na niej punktów.
 
Zwracam się z ogromną prośbą o rozpowszechnienie informacji o możliwości wypełnienia geoankiety wśród mieszkańców. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc, jako że staramy się dotrzeć do jak największej grupy osób w mieście. Proponujemy wysłanie wiadomości do mieszkańców o następującej treści:
 
"Jakie zmiany w Mińsku Mazowieckim?
Miasto Mińsk Mazowiecki realizuje projekt pn. Human Smart City - inteligentne miasto współtworzone przez mieszkańców. Ma on na celu wypracowanie wzorcowego modelu przekształcania przestrzeni w polskich średnich i małych miastach.Pierwszym etapem prac jest określenie problemów i wyzwań dotyczących kształtowania przestrzeni miejskiej.Możesz włączyć się w działania poprzez wypełnienie geoankiety - narzędzia umożliwiającego przedstawianie swoich opinii na mapie poprzez zaznaczanie na niej punktów.Zastanów się - jak postrzegasz przestrzeń w mieście? Jakie zmiany według Ciebie powinny w nim zajść? 
Zbieramy Wasze opinie do niedzieli 10.05.2020 r.

Wypełnij geoankietę:  https://app.maptionnaire.com/pl/8514/"
 
Z góry bardzo dziękujemy Państwu za pomoc.
 
Pozdrawiam,
Agata Ponichtera

 

Do pobrania pismo Burmistrza miasta Mińsk Mazowiecki - Pismo.pdf